5 Dôvodov prečo mať „Fixku“!

Vitaj v internetovom raji fixie bicyklov – Fixka.sk. V našom tíme sme si určili jasný cieľ: Dostať fixie a singlespeed bicykle do povedomia ľudí v slovenských mestách. Pýtaš sa prečo? Že sme len ďalší e-shop? Daj nám a našej myšlienke šancu a venuj tomuto článku 2 minúty svojho času!

 

 1. NESTOJÍM V KOLÓNE, IDEM NA BICYKLI. 

Začneme priamo – naším mottom. Je smutné, že v dnešnej dobe sa pohodlnosť ľudí vymyká všetkým normám a máme potrebu jazdiť všade autom. Bohužiaľ, je fakt, že áut denno-denne pribúda a mestá sú čím ďalej, tým viac zahltené kolónami. Iste to nemusím nikomu opisovať, aké je to stáť v kolóne. Máme za to, že v našich podnebných podmienkach sa dá drvivú väčšinu roka jazdiť do práce/na obed/na kávu/po rožky/do banky/do školy na bicykli. To znamená, že sa dokážete väčšine kolón vyhnúť. Ako? Tým, že idete na bicykli!

 

 2. PRIAZNIVÁ CENOVÁ POLITIKA FIXIE BIKOV

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše – najlacnejšie bicykle u nás nájdeš už od 250€. V tomto prípade vôbec neznamená takáto cena automaticky zlý bicykel. Fixky sú jednoduché minimalistické bicykle, kde je takáto cena celkom prirodzená. A tak si vieš urobiť radosť dizajnovo výnimočným bicyklom, 100% funkčným a štýlovým doplnkom do 300€.

 

 3. ZDRAVIE

Všade sa o tom hovorí. Sedavá práca, nezdravé zlozvyky, fastfood… Samé zlé veci, však? Fixky Ti dávajú slobodu ruka v ruke s prospechom pre Tvoje zdravie! Kedy si sa naposledy tešil na cestu do práce/školy? Predstav si, vychutnávať si ráno vietor vo vlasoch, prvé teplé slnečné lúče cestou na bicykli. Tento zdravotný prospech garantujeme aj Tvojej psychike, nie len „kondičke“.

 

 4. VÝNIMOČNÝ DIZAJN

Si človek, ktorý sa rád odlíši od iných? Tak tu máš ďalší dobrý dôvod v prospech „fixiek“. Takmer každá je jedinečná vo svojich detailoch. V našom raji fixiek nájdeš mnoho doplnkov, ktorými sa môžeš odlíšiť. Fixky, ktoré sú u nás tu ešte neboli. Na Slovensko ich prinášame ako prví. Veríme, že trafíme aj Tvoj štýl a nájdeš si tu svojho parťáka na cesty po meste! Mimo kolón!

 

 5.EKOLÓGIA

Pravdaže, keď už sme pri tých bicykloch, prichádza reč na ekológiu. Pri jazde bicyklom šetríš životné prostredie, ale to asi vieš. Takže, aby sa nezabudlo aj na tento dôležitý fakt, zaradil som ho do TOP 5 dôvodov, prečo vlastniť fixku. K dnešnému dňu 17.10.2018 bolo globálne v roku 2018 vyprodukovaných 31 612 000 000 ton emisií CO2. Tak čo, nie je načase už niečo zmeniť?

Ak sa Ti článok páčil a rovnako sa Ti pozdáva aj naša myšlienka, budeme veľmi radi za každý komentár na sociálnych sieťach, like, zdieľanie a vôbec – za akýkoľvek feedback.

Nech Vám to jazdí, opäť nabudúce pri ďalšom článku!